Permanentny ołówek z 2 końcówkami Philippi, czarny

262004 Philippi Philippi
99.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
262004
Wymiary
Długość 16 cm
Materiały
Drewno, mosiądz

Opis produktu

Permanentny ołówek z 2 końcówkami Philippi w kolorze czarnym - idealny nawet do uzupełniania ważnych dokumentów.

Ołówek permanentny jest trwały i nieścieralny, przez co może służyć również do wypełniania urzędowych druków lub innych dokumentów.

Ten produkt o długości 16 cm wykonany z połączenia trwałego mosiądzu i drewna prezentuje się niezwykle elegancko i znajdzie miejsce w każdej torebce.
Z permanentnym ołówkiem od Philippi zawsze będziesz przygotowana - dodatkowa końcówka ukryta jest za złotą, ochronną tuleją.

Ołówek jest niełamliwy. Dostępny również w drewnianym wykończeniu.  

Cechy produktu:

  • permanentny ołówek o długości 16 cm w czarnym kolorze,
  • może posłużyć do wypełniania dokumentów i druków, ponieważ jest nieścieralny i trwały,
  • wykonany z mosiądzu i drewna,
  • niełamliwy,
  • zawiera zapasową końcówkę ukrytą za ochronną tuleją.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię