Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Podgrzewacz do dzbanka Georg Jensen Tea with Georg

Podgrzewacz do dzbanka Georg Jensen Tea with Georg
Podgrzewacz do dzbanka Georg Jensen Tea with Georg Podgrzewacz do dzbanka Georg Jensen Tea with Georg Podgrzewacz do dzbanka Georg Jensen Tea with Georg Podgrzewacz do dzbanka Georg Jensen Tea with Georg
x zamknij

Podgrzewacz do dzbanka Georg Jensen Tea with Georg

349.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie / Dostępna tylko 1 sztuka! Więcej nie będzie.
Wysokość: 7,8 cm
Ø 18,2 cm
Polerowana stal szlachetna
gj-3583630w
 
Podgrzewacz z kolekcji Georg Jensen Tea with Georg, która czerpie inspirację z dwóch różnych światów. Łączy w sobie japońską tradycję rytualnego picia herbaty i europejski zwyczaj „popołudniowej herbatki”. Podgrzewacz został wykonany z polerowanej stali szlachetnej, która daje połyskujące wykończenie i pięknie komponuje się z innymi elementami zastawy stołowej z kolekcji Tea with Georg. Spodoba się entuzjastom liściastych herbat oraz ziołowych naparów, a dodatkowo będzie dyskretną ozdobą jadalnianego stołu czy blatu kuchennego.

Stefan Scholten i Carole Baijings to duet projektantów, którzy łączę minimalistyczne formy i zbalansowane kolory. Starają się pogodzić tradycyjne techniki rzemieślnicze z nowoczesną produkcją przemysłową. Scholten & Baijings podkreślają, jak ważna jest współpraca pomiędzy projektantem, rzemieślnikiem i producentem. Ich ścisłe zaangażowanie w proces produkcji sprawia, że produkty mają indywidualny charakter i wyróżniają się perfekcyjnym wykończeniem.

Inne z kolekcji Georg Jensen Tea with Georg

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.