Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82051010
Wymiary
Długość: 60 cm
Materiały
100% bawełna, wypełnienie: 100% poliester

Opis produktu

Poduszka Bloomingville Mini, Lexi to propozycja dla Ciebie, jeśli szukasz nietypowych elementów wyposażenia wnętrz do dziecięcego pokoju. Poduszka Lexi sprawi, że Twoje dziecko będzie dosłownie uczyło się alfabetu „do poduszki”!

Na całej powierzchni poszewki znajdują się wyszyte litery alfabetu – są duże, czytelne i kolorowe, dzięki czemu ich odczytanie nie sprawi dziecku żadnych trudności. Taka podręczna pomoc naukowa będzie nieoceniona w trakcie nauki pisania i czytania. Dziecko będzie miało „pomoc naukową” dosłownie na wyciągnięcie ręki, także w czasie odpoczynku. Stały kontakt z literkami z pewnością ułatwi zapamiętanie ich kształtu i kolejności.

Poduszka Bloomingville Mini, Lexi została przygotowana z bawełny i wypełniona poliestrem. Jest dość duża – jej wymiary to 60 x 40 cm. Standardowy rozmiar umożliwi Ci łatwe znalezienie poszewki zastępczej, gdy pojawi się konieczność wyprania tej z alfabetem.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię