Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Poduszka Serax Paola Navone 50 x 50 cm, w pasy

Poduszka Serax Paola Navone 50 x 50 cm, w pasy
Poduszka Serax Paola Navone 50 x 50 cm, w pasy Poduszka Serax Paola Navone 50 x 50 cm, w pasy Poduszka Serax Paola Navone 50 x 50 cm, w pasy
x zamknij

Poduszka Serax Paola Navone 50 x 50 cm, w pasy

serax
Paola Navone
629.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 20 dni roboczych
50 x 50 cm
Płótno
serax-B7216858
 
Zastanawiasz się, w jaki sposób udekorować swoje mieszkanie? Aby ożywić wystrój pomieszczenia, wystarczy sięgnąć po odpowiednie dodatki. Poduszka w grube, czarno-białe pasy najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, urządzonych w minimalistycznym stylu. Elegancki dodatek od belgijskiej marki Serax będzie ładnie wyglądał na dużej kanapie albo w fotelu do czytania. Prosty wzór doskonale zgra się z poduszkami w intensywnych oraz pastelowych kolorach.

Utalentowana projektantka – Paola Navone – tworzy przedmioty, które są mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znajdują się nie tylko dekoracje do domu, ale również meble, biżuteria, ceramika, lampy, a nawet ubrania. Znakiem rozpoznawczym Paoli Navone są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Inne z kolekcji Serax Paola Navone

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.