Pojemnik kuchenny Guzzini Aqua 1,6 l, pomarańczowy

2851.02.45 Guzzini Guzzini
36.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2851.02.45
Wymiary
Ø 15 x 20 cm
pojemność 1,6 l
Materiały
Tworzywo sztuczne SAN, PE
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Ten praktyczny pojemnik przyda się w każdej kuchni. Można w nim przechowywać soki, kompoty, a także wodę. Oprócz tego możesz wsypać do niego makarony, mąkę, cukier, kaszę lub inne półprodukty, jakich używasz w Twojej kuchni Dzięki pokrywce wszystko, co w nim umieścisz pozostanie świeże przez długi czas. Tworzywo sztuczne, z jakiego go wykonano, jest odporne na zarysowania i wszelkie uszkodzenia. Pojemnik dostępny jest także w innych rozmiarach.Może być myty w zmywarce.

W skład tej kolekcji wchodzą naczynia kuchenne, dla których charakterystyczna jest wielość barw, w jakich je wykonano, ale także falista struktura materiału sprawiająca wrażenie niezwykłej lekkości

Kolekcja: Guzzini Aqua

Zobacz kolekcję

Marka

"Zaprojektowane, by cieszyć”! Włoska marka Guzzini to przede wszystkim doskonała równowaga między nowoczesnymi materiałami, a tradycyjną formą i pięknym, wpadającym w oko designem. Przedmioty codziennego użytku projektowane dla Guzzini przez najbardziej znanych projektantów na świecie zachwycają gorącym temperamentem, funkcjonalnością i niezwykłym wyglądem. Niebanalne wzory i intensywna kolorystyka to znak rozpoznawczy tej marki!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię