Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Pojemnik na lunch Black + Blum Book 0,4 l, niebieski

Pojemnik na lunch Black + Blum Book 0,4 l, niebieski
Pojemnik na lunch Black + Blum Book 0,4 l, niebieski Pojemnik na lunch Black + Blum Book 0,4 l, niebieski Pojemnik na lunch Black + Blum Book 0,4 l, niebieski Pojemnik na lunch Black + Blum Book 0,4 l, niebieski
x zamknij

Pojemnik na lunch Black + Blum Book 0,4 l, niebieski

black_+_blum
89.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Pojemność 0,4 l
22,5 x 15 x 6,8 cm
Polipropylen bez BPA
BK-LB005
 
Pojemnik na lunch w kształcie książki to ciekawa propozycja od marki Black + Blum. Ten piękny i maksymalnie funkcjonalny gadżet został zainspirowany nowoczesnymi powieściami, starymi pamiętnikami, dziennikami oraz zeszytami w stylu retro. Powstał z myślą o młodzieży oraz o dorosłych z poczuciem humoru. Dobry sposób na przechowywanie pożywienia w pracy albo w szkole. Pojemnik jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolnych od szkodliwych związków BPA i BPS. Ten piękny lunchbox został wyposażony w separator, który umożliwi rozdzielenie różnych rodzajów pokarmu.

Pojemnik nadaje się do suchych produktów spożywczych.

Nie należy myć w zmywarce i używać w mikrofalówce.

Należy czyścić ciepłą wodą z mydłem.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.