Pokrywa z drewna cyprysowego Alessi Convivio 20 cm

DC202/23 Alessi Alessi
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DC202/23
Wymiary

Średnica: 20 cm
Wysokość: 4,5 cm

Materiały
drewno cyprysowe
Ograniczenia

Opis produktu

Pokrywa z drewna cyprysowego Alessi Convivio 20 cm to praktyczne akcesorium, umożliwiające orientalne gotowanie potraw poprzez utrzymanie ich pod powierzchnią wody. Jej średnica wynosi 20 cm, z kolei wysokość – 4,5 cm.


Produkt został wykonany z drewna cyprysowego, odpornego na szkodliwe działanie wody i pleśni. Materiał ten posiada certyfikat FSC – organizacji zajmującej się certyfikacją lasów oraz produktów wykonanych z drewna i papieru. Produkt poprawia efektywność grzania i skraca czas gotowania jedzenia.


Pokrywa z drewna cyprysowego Alessi Convivio 20 cm to produkt certyfikowany zgodnie z HACCP. Jest w pełni bezpieczny w stosowaniu z żywnością. Choć nie nadaje się do mycia w zmywarce, jego ręczne wyczyszczenie nie jest problematyczne.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię