Zestaw przyborów kuchennych Alessi Convivio, 4 elementy

DC07S4 Alessi Alessi
475.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DC07S4

Opis produktu

Zestaw przyborów kuchennych Alessi Convivio 4 elementy to praktyczny komplet, składający się ze szczypiec, skimmera, chochli oraz szpatułki. Akcesoria zaprojektowano w minimalistycznym stylu. Posiadają srebrny kolor.


Przybory wykonano ze stali nierdzewnej 18/10. Są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Uchwyty posiadają formę haczyka, co umożliwia zawieszenie akcesoriów na szynach kuchennych. Akcesoria nadają się do mycia w zmywarce. W przypadku samodzielnego czyszczenia, należy unikać szorstkich ściereczek i silnych detergentów.


Zestaw przyborów kuchennych Alessi Convivio 4 elementy to idealne rozwiązanie dla każdej kuchni, w której liczy się funkcjonalność. Komplet doskonale sprawdzi się w roli prezentu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię