Pokrywka Alessi Convivio 28 cm

DC200/28 Alessi Alessi
288.00 PLN
288,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DC200/28
Wymiary
Średnica: 28 cm
Materiały
Stal nierdzewna 18/10
Zastosowanie

Opis produktu

Pokrywka Alessi Convivio 28 cm to wysokiej klasy akcesorium włoskiej marki Alessi. Ten designerski przedmiot jest przeznaczony do stosowania wraz z naczyniami Convivio – rondlami, patelniami i garnkami. Pokrywka posiada 28 cm średnicy.


Akcesorium jest łatwe do utrzymania w czystości i nadaje się do mycia w zmywarce. Może być również stosowane w piekarniku wraz z dedykowanymi naczyniami. Pokrywka posiada okrągły kształt oraz srebrny kolor. Jej ergonomiczny uchwyt prezentuje się niezwykle intrygująco.


Pokrywka Alessi Convivio 28 cm jest produktem odpornym na uszkodzenia i wysoce wytrzymałym. Stanowi inwestycję na długie lata! Do produkcji pokrywki wykorzystano najwyższej jakości stal nierdzewną.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię