Półka na książki Bloomingvillle Mini Barney

82049800 Bloomingville Bloomingville
1070.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82049800
Wymiary
Długość: 78 cm
Materiały
Bankan, rattan i żelazo

Opis produktu

Półka na książki Bloomingvillle Mini Barney to propozycja dla osób, które szukają oryginalnych akcesoriów meblowych, nie tylko do pokoju dziecięcego. Półka na książki to produkt, który został przygotowany z naturalnego materiału, trawy bankuan. 

Półka na książki Bloomingvillle Mini Barney wyróżnia się nietypową formą – trzy niewielkie półki na drobiazgi zostały zamknięte w formie przypominającej kraba, razem ze szczypcami i nóżkami. Niewielkie elementy nie ograniczają funkcjonalności produktu, a na dodatek wprowadzają do wnętrza interesującą i luźną atmosferę.

Design produktu sprawia, że to świetny wybór do pokoju dziecięcego – półka na książki Bloomingvillle w połączeniu z innymi meblami przypominającymi zwierzaki może stworzyć prawdziwą menażerię!

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię