Pościel Snurk Tiles Pearl White 135 x 200 cm

tileswh135200 Snurk Snurk
321.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
tileswh135200
Wymiary
135 x 200 cm, 1 poszewka 50 x 75 cm
Materiały
100% Organiczna Bawełna
Użytkowanie i konserwacja
Prać w ciepłej wodzie, wywinięte na lewą stronę.

Opis produktu

Pościel Snurk Tiles Pearl White 135 x 200 cm wykonana i wypuszczona została przez markę Snurk. Charakteryzuje ją dobra jakość produkowanych zestawów poszewek. Do swoich produktów wykorzystuje bawełnę, która jest w całości organiczna. Dzięki temu materiałowi, poszewki są miłe w dotyku i delikatne. Jednocześnie wytrzymałe i odporne na niszczenie.

Pościel Snurk Tiles Pearl White 135 x 200 cm będzie idealnym prezentem dla osób dobrze czujących się w bieli i brązie. Wzór widoczny na tych produktach przedstawia równe kwadraty o właśnie takich kolorach.

Pościel Snurk Tiles Pearl White 135 x 200 cm powinna być prana regularnie – pozwoli ci to zachować idealny, oryginalny kolor beż zabrudzeń. Uprane poszewki możesz szybko i sprawnie wysuszyć w suszarce kondensacyjnej.

 

Marka

Sen czy rzeczywistość? Nie wiadomo! Wiadomo jednak, że nadruki na pościeli są tak realistyczne, że łatwo można się pomylić! Wyjście na basen, czekający na nas w łóżku kot lub dziecięce marzenia o byciu księżniczką czy piratem… wszystko to spełnia się gdy kładziemy się spać! Pierwsza pościel z realistycznym nadrukiem powstała w szczytnym celu pomocy dla młodych bezdomnych. Grafika do złudzenia przypominająca posklejane kartony zrobiła ogromne wrażenie, a pościel zyskała wielu fanów. Od tej pory marka Snurk zaskakuje nowymi pomysłami i wzorami nanoszonymi na bawełnianą tkaninę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię