Prześcieradło Snurk Teddy 70 x 140 cm

ted70140 Snurk Snurk
137.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ted70140
Wymiary
70 x 140 cm
Materiały
100% Organiczna Bawełna
Użytkowanie i konserwacja
Prać w ciepłej wodzie, wywinięte na lewą stronę.

Opis produktu

Prześcieradło Snurk Teddy 70 x 140 cm to dobrej jakości produkt marki Snurk. Markę tę charakteryzuje duży nacisk na wytrzymałość i trwałość wypuszczanych produktów. Do produkcji w 100% wykorzystuje się bawełnę organiczną. Idealnie wpadnie w gusta dzieci uwielbiających pluszowe misie.
Prześcieradło Snurk Teddy 70 x 140 cm jest produktem przyjemnym i miłym w dotyku. Korzystanie z niego to jeszcze większy komfort podczas snu. Biała barwa prześcieradła sprawia, że najlepiej pasuje ono do przestrzeni jasnych.
Prześcieradło Snurk Teddy 70 x 140 cm powinno być prane regularnie, aby uniknąć zmiany jego barwy. Przed upraniem pamiętaj, aby przełożyć ją na lewą stronę. Po praniu możesz skorzystać z suszarki kondensacyjnej.

 

Marka

Sen czy rzeczywistość? Nie wiadomo! Wiadomo jednak, że nadruki na pościeli są tak realistyczne, że łatwo można się pomylić! Wyjście na basen, czekający na nas w łóżku kot lub dziecięce marzenia o byciu księżniczką czy piratem… wszystko to spełnia się gdy kładziemy się spać! Pierwsza pościel z realistycznym nadrukiem powstała w szczytnym celu pomocy dla młodych bezdomnych. Grafika do złudzenia przypominająca posklejane kartony zrobiła ogromne wrażenie, a pościel zyskała wielu fanów. Od tej pory marka Snurk zaskakuje nowymi pomysłami i wzorami nanoszonymi na bawełnianą tkaninę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię