Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90013
Wymiary
72 x 18 cm
Materiały
Pokrowiec: organiczna bawełna 100%

Opis produktu

Puf okrągły Bini Stars, czarny nadruk to produkt stworzony z myślą o użytkownikach, którzy szukają wysokiej jakości i wygody. Nic dziwnego, że ten puf łączy w sobie obie te cechy!

Dodatkowy wewnętrzny worek umożliwia bardzo proste wyczyszczenie pufa – wystarczy ściągnięcie pokrowca i wrzucenie go do pralki (pierz go w 30 stopniach Celsjusza!). Wypełnienie w postaci atestowanego granulatu z polipropylenu błyskawicznie dostosowuje się do ciała użytkownika, dzięki czemu nie musisz już szukać wygodnej pozycji. Po prostu usiądź tak, jak lubisz!

Dodatkowy uchwyt znajdujący się na boku pokrowca pozwala na łatwe przenoszenie pufa z miejsca na miejsce, bez konieczności łapania bezpośrednio za pokrowiec.

Marka

BINI to polska marka, stworzona przez rodziców z myślą o potrzebach maluchów. Wszystko zaczęło się od Kasi, która podczas poszukiwania czapki beanie wpadła na pomysł stworzenia pufa dla dzieci (stąd też wzięła się nazwa). BINI produkuje pufy, charakteryzujące się prostym, ale wyjątkowym designem. Oferta firmy stale poszerza się o kolejne modele pięknych i wygodnych siedzisk idealnie pasujących do dziecięcych pokoików. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię