Regulowana forma prostokątna do ciasta Gefu Uno

14315 Gefu Gefu
135.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
14315
Wymiary
Długość: 24 cm
Szerokość: 19,5 cm
Wysokość: 8,5 cm
Materiały
Wysokiej jakości stal nierdzewna
Zastosowanie
Gwarancja
5 lat

Opis produktu

Regulowana forma prostokątna do ciasta Gefu Uno to praktyczny przyrząd dla wszystkich, którzy lubią piec.

Z formą Gefu Uno piecze się czysto i szybko. Ramka jest wysoka na 8,5 cm, co pozwala piec nawet wysokie ciasta czy pizze z dużą ilością dodatków. Po prostu ustaw formę na żądany rozmiar na swojej blasze do pieczenia, napełnij ją ciastem i dodaj dowolną polewę. Wysoki brzeg utrzymuje ciasto w odpowiednim kształcie i zapobiega jego "uciekaniu".

Forma do ciasta Gefu Uno jest przydatna również do przygotowywania ciast i deserów z wierzchem, który wymaga kilku godzin chłodzenia w lodówce. Upiecz ciasto w formie Gefu Uno, poczekaj, aż ostygnie, nałóż wierzch i schłódź w lodówce.

Formę można rozłożyć na części - ułatwia to jej czyszczenie.

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię