Słoik z pokrywką Bloomingville Tinse 1 l

82053673 Bloomingville Bloomingville
90.00 PLN
90,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82053673
Wymiary
⌀ 11,5 cm, wysokość: 16 cm
Materiały
Szkło, bambus, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Słoik z pokrywką Bloomingville Tinse 1 l to pojemne naczynie, które wykorzystasz w niemal każdym pomieszczeniu. To przede wszystkim świetny wybór do kuchni, jeśli potrzebne są Ci szczelne naczynia, których zawartość szybko ocenisz dzięki przezroczystym ściankom. Koniec z poszukiwaniami potrzebnego Ci składnika!


Słoik z pokrywką Bloomingville Tinse 1 l to także świetny wybór do jadalni, jeśli chcesz umieścić w niej smakołyki lub słodycze, które nie powinny mieć kontaktu z wilgocią znajdującą się w pomieszczeniu. Zawartość jest chroniona przez stylową drewnianą pokrywkę, która ma dodatkowy silikonowy pierścień. To właśnie on zapewnia szczelne zamknięcie naczynia.


Słoik z pokrywką Bloomingville Tinse 1 l jest pojemny, dzięki czemu pozwoli Ci na umieszczenie w środku większej ilości przypraw czy słodyczy.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię