Świeca Stelton Tangle Calendar Dots

10216 Stelton Stelton
59.00 PLN
59,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10216
Wymiary
Ø 6 cm
wysokość: 19,5 cm
czas palenia: ok 57 h
Materiały
wosk

Opis produktu

Świeca świąteczna Stelton Tangle Calendar Dots to nietypowa wersja kalendarza adwentowego. Łączy w sobie tradycję z nowoczesnym wzorem. Na świecy zamiast cyfr, umieszczono 24 rzędy kropek, odpowiadające dniom adwentu. Pozwolą Ci one na codzienne odliczanie czasu do Bożego Narodzenia. Świeca wprowadzi do Twojego wnętrza świąteczną atmosferę i będzie pięknym elementem dekoracyjnym.
W kolekcji Tangle znajdują się także świeczniki, zawieszki na choinkę, kosz na owoce oraz wazon, które będą idealnie ze sobą współgrać.
Marka Stelton od ponad 40 lat z powodzeniem łączy przyszłość i teraźniejszość. Jej projekty zaskakują innowacyjnością i funkcjonalnością.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię