Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Journey

691111 Kähler Kähler
113.00 PLN
113,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
691111
Wymiary
9,5x9x6 cm
Materiały
Szkliwona porcelana

Opis produktu

Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Journey to subtelna dekoracja nawiązująca do tematyki świątecznej. Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Journey przedstawia małego chłopca w spiczastej czapce, siedzącego na pniu drzewa. To właśnie z imitacji pniaka znajduje się otwór przystosowany do osadzenia świecy.
Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Journey został przygotowany z wysokiej jakości porcelany, dodatkowo pokrytej warstwą zapewniającą połysk. Biała figurka świetnie współgra z naturalnym kolorem podstawy.
Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Journey nadaje się na świąteczną dekorację, ale może się sprawdzić również cały rok. Szczególnie dobrze będzie prezentował się we wnętrzach stawiających na naturalistyczne akcenty.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię