Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Break

691112 Kähler Kähler
113.00 PLN
113,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
691112
Wymiary
10x8,5x7 cm
Materiały
Szkliwona porcelana

Opis produktu

Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Break to piękny, zimowy akcent, który wprowadzi przyjemną atmosferę do Twojego domu. Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Break to nie tylko ozdoba, ale również miejsce do umieszczenia klasycznego tealighta. Pamiętaj, że świeczka nie jest dołączona do zestawu, ale pasuje tutaj każdy uniwersalny model.
Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Break został przygotowany z porcelany. Ma błyszczące wykończenie. Przedstawia białą figurkę dziewczynki w spiczastej czapce, siedzącej na pniu drzewa w naturalnym kolorze.
Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Break sprawdzi się jako dekoracja, choć nie tylko na święta. Możesz ustawić go jako źródło łagodnego światła na półce. Dobrze pasuje do aranżacji w naturalnym stylu.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię