Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Light, 9,5 cm

693513 Kähler Kähler
235.00 PLN
235,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693513
Wymiary
9,5x13x14 cm
Materiały
Szkliwona porcelana

Opis produktu

Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Light, 9,5 cm to piękna alternatywa dla tradycyjnych świeczników, które nie niosą żadnego głębszego przekazu. Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Light, 9,5 cm przedstawia małego chłopca, który siedzi obok pnia drzewa i dużego grzyba w ciemno-brązowym odcieniu. Całość została przygotowana z porcelany.
Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Light, 9,5 cm ma miejsce na świeczkę w środku wydrążonego pnia. Dzięki temu ciepłe światło pada wprost na obie figurki, wprowadzając przytulną atmosferę.
Świecznik Kähler Christmas Tales Christmas Light, 9,5 cm sprawdzi się jako dekoracja na czas świąteczny. To także doskonały prezent dla osób, które lubią użyteczne ozdoby. Do świecznika dopasujesz ogólnie dostępne świeczki.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię