Szatkownica plastikowa z nakładką Alligator Black

3008B Alligator Alligator
219.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3008B
Wymiary
Długość 29 cm
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 11 cm
Materiały
Plastik, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Szatkownica plastikowa z nakładką Alligator Black z którą pokroisz warzywa, a nawet przygotujesz idealne, równej wielkości frytki!

Ten bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze krajacz do warzyw pomoże nam w pokrojeniu każdego produktu w idealne paseczki lub kostkę. Wykonany został z trwałego plastiku wykończonego na czarno, przez co pasuje do wnętrz industrialnych, nowoczesnych kuchni.

Black działa na zasadzie mechanizmu zatrzaskowego - wkładamy do niego przeznaczone do pokrojenia warzywo lub owoc, a następnie zamykamy szatkownicę. Do przezroczystego, plastikowego pojemnika wpadają pokrojone w paski warzywa, które w łatwy sposób można przetransportować na patelnię lub do miseczki. Do urządzenia dołączono specjalne wkładki, które ułatwią oczyszczenie urządzenia z resztek składników.

Szatkownica posiada 2 wymienne wkładki tnące do różnych grubości krojenia w rozmiarach:

  • krajalnica z ostrzami 6 x 6 mm,
  • nakładka wymienna 12 x 12 mm do uzyskania julienne z ziemniaków, marchewki, pietruszki, selera, papryki i wielu innych.

Szatkownica nadaje się do mycia w zmywarce, przez co łatwo utrzymać ją w idealnej czystości.

Firma Alligator to marka specjalizująca się w tworzeniu szatkownic, których jakość i trwałość posłużą Ci latami. Produkt objęty 2-letnią gwarancją.

Cechy produktu:

  • szatkownica plastikowa o długości 29 cm i szerokości 12,5 cm,
  • wykonana z wysokiej jakości plastiku bezpiecznego w kontakcie z żywnością,
  • łatwa obsługa,
  • plastikowy pojemnik ułatwiający utrzymanie porządku w kuchni i sprawny transport pokrojonych warzyw do naczynia,
  • w komplecie 2 wymienne wkładki,
  • możliwość mycia w zmywarce.

Marka

Szwedzka marka Aligator powstała w 2001 roku z misją, aby usprawnić proces przygotowywania jedzenia, który miał stać się szybszy i bezpieczniejszy. Wynalezione narzędzie kuchenne opierające się na autorskim patencie, zrewolucjonalizowały rynek, a krajacze do warzyw i cebuli są dziś znane i cenione na całym świecie.

Firma stawia na jakość oraz funkcjonalność produktów opakowanych w minimalistyczny design. Wszystko po to, by użytkownicy mogli skupić się na przyjemności płynącej z gotowania bez bez żmudnego i czasochłonnego krojenia potrzebnych składników za pomocą tradycyjnych metod.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię