Szklanka termiczna ze spodkiem Raeder Any Time

C12383 Raeder Raeder
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C12383
Wymiary
Wysokość 14 cm
Ø 12,5 cm
Materiały
Szkło, porcelana
Ograniczenia

Opis produktu

Szklanka termiczna ze spodkiem Raeder Any Time ma ciekawie wykonany, nieregularny spodek z wygrawerowanym serduszkiem w podstawie.

Termiczna szklanka jest wykonana ze szkła i ma podwójne ścianki, dzięki czemu napój dłużej utrzymuje swoją temperaturę, a równocześnie można bez obaw chwycić szklankę nawet z wrzątkiem, ponieważ podwójne ścianki chronią przed oparzeniem.

Szklanka termiczna z serii Any Time o wysokości 14 cm nadaje się zarówno do gorących, jak i zimnych napojów. Zimą dłużej możesz się cieszyć rozgrzewającym efektem ulubionej herbaty, kawy czy ziółek, natomiast latem szklanka termiczna dłużej utrzymuje zimno, pozwalając się cieszyć orzeźwiającą lemoniadą nawet podczas wyjątkowo upalnych dni.

Szklanka termiczna Raeder Any Time jest ozdobiona dekoracyjnym nadrukiem oraz ma spodek z porcelany o nieregularnym kształcie i średnicy 12,5 cm z wygrawerowanym serduszkiem. Może być doskonałym symbolicznym prezentem dla ukochanej lub ukochanego.

Najważniejsze cechy produktu:

  • szklanka o podwójnych ściankach z nadrukiem
  • dłużej trzyma temperaturę, nie parzy
  • odpowiednia zarówno do gorących, jak i zimnych napojów
  • dekoracyjny nadruk na ściance
  • spodeczek z porcelany w zestawie

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię