Talerz do serwowania Raeder, owoce

C14507 Raeder Raeder
229.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C14507
Wymiary
Długość 28 cm
Materiały
Porcelana
Ograniczenia

Opis produktu

Talerz do serwowania Raeder z owocowymi dekoracjami pomoże Ci w elegancki sposób zaserwować smakołyki na stole.

Talerz o długości 28 cm sprawdzi się podczas wielu okazji - urodziny, święta, czy spotkanie z rodziną. Dzięki swoim sporym rozmiarom bez problemu zmieścisz na nim tort, kilka babeczek, czy smakowite owoce. 

Na jednym z brzegów talerza znajdują się niewielkie figurki owoców - truskawki, maliny, poziomki, które nadają mu oryginalności i niepowtarzalnego charakteru.
Talerz został wykonany ze szkliwionej porcelany, co zapewnia łatwość w skomponowaniu go z każdą zastawą stołową.
Jest również łatwy w czyszczeniu.

Zalecamy ręczne mycie.

Najważniejsze cechy: 

  • łatwe czyszczenie,
  • piękne, ręczne zdobienie,
  • dekoracyjne figurki owoców 3D
  • biały kolor - łatwość dopasowania do każdej zastawy stołowej.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię