Taśma dekoracyjna Masking Tape 1P Kids work - human

KMMT-MKT1PK-D Masking Tape Masking Tape
7.20 PLN

Special Price 7,20 zł

Normalna cena: 18,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 10,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KMMT-MKT1PK-D
Wymiary
Ø 4 cm
wysokość: 1,5 cm
długość: 7 m
Materiały
Papier ryżowy washi

Opis produktu

Dekoracyjna taśma z motywem kolorowych ludzików reprezentujących konkretne hobby lub zawody: do wszechstronnego wykorzystania przy dekorowaniu pokoju dziecka, sali zabaw i przedszkola.
Można ją przykleić dosłownie na wszystko: na stare kubeczki z przetartymi wzorami, zabawki, opakowania gier planszowych, krzesełka w przedszkolu, brzegi książek, ramki na zdjęcia, tapetę lub po prostu na biurko. Do wykorzystania również przy szykowaniu upominków, paczek czy ozdabianiu kopert i torebek na prezenty.
Taśma bardzo łatwo się przykleja i równie prosto odkleja, dzięki czemu nie niszczy powierzchni, nie rysuje jej i nie zostawia lepkich śladów.
Marka Masking Tape narodziła się w Japonii, gdzie kreatywność doskonale łączy się z potrzebą minimalizowania i upraszczania różnych czynności. Prostota użycia i pomysłowość w jednym.

Marka

Masking Tape to miliony pomysłów na to, jak przy pomocy kolorowej taśmy zmienić dom, biuro, książkę czy podniszczone gadżety! Marka narodziła się w Japonii, gdzie kreatywność doskonale łączy się z potrzebą minimalizowania i upraszczania różnych czynności. Z pomocą łatwo przyklejających się i równie prosto odklejanych taśm można np. zmienić wyglądać stołu, kubeczków, szafek, zakleić poprzecierane brzegi książek, stworzyć niesamowite domowe dekoracje, odrestaurować starocie i tchnąć w nie nowego ducha.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię