Termos Aladdin Citypark 1,1 l, granatowy

10-10379-001 Aladdin Aladdin
199.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-10379-001
Wymiary

wymiary: 11,2 x 9,3 x 29,3 cm

Materiały

materiały: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, silikon

Opis produktu

Termos Aladdin Citypark 1,1 l, granatowy został wyprodukowany bez użycia BPA w trosce o Twoje zdrowie. Możesz myć go w zmywarce, co nie wpłynie na matowe, ciemnoniebieskie wykończenie – zostało ono naniesione proszkowo. Termos Aladdin Citypark 1,1 l, granatowy ma aż litr pojemności. Z uwagi na technologię próżniową utrzymuje temperaturę napoju nawet ponad dobę!
Termos Aladdin Citypark 1,1 l, granatowy został wyposażony w korek, który wystarczy nacisnąć, aby nalać napój. W nakrętce z wygodnym uchwytem znajdują się dwa kubki. Możesz poczęstować napojem bliską osobę albo towarzysza podróży.
Termos Aladdin Citypark 1,1 l, granatowy jest w pełni szczelny. Możesz przenosić go w pozycji leżącej w plecaku albo torbie. Nadaje się do pracy, w delegację czy na wycieczkę na łono natury.

Marka

Aladdin w swojej ofercie posiada kubki termiczne i termosy, w tym termosy obiadowe, doskonałe zarówno do biura, na podróż i na biwak. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, lub stali szlachetnej, odznaczają się eleganckim wyglądem i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Zachowują temperaturę potraw i napojów nawet przez kilkanaście godzin. To co wyróżnia Aladdin spośród innych marek - producentów termosów i kubków termicznych to wesołe, kolorowe wzornictwo i doskonale przemyślana funkcjonalność. W ofercie sklepu Czerwona Maszyna znajdziecie wszystkie wymienione wyżej grupy produktów tej marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię