Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Timer Silit Swing

Timer Silit Swing
Timer Silit Swing
x zamknij

Timer Silit Swing

silit
59.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Wysokość 9 cm
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
21.4125.6489
 
Funkcjonalny timer Silit Swing, dzięki któremu potrawy będą zawsze gotowe na czas. Wyróżnia się ciekawą formą, która przypomina kroplę wody. Zaokrąglona podstawa ze stali szlachetnej została wykończona stożkowym elementem, który wygodnie leży w dłoni. Taki gadżet będzie nie tylko pomocny w czasie smażenia, pieczenia oraz gotowania, ale również stanie się dyskretną ozdobą kuchni. Timer można ustawić do 60 minut.

Należy myć ręcznie.

Uwaga dotycząca użytkowania: należy przekręcić minutnik do końca przedziału czasowego, a następnie od razu ustawić interesującego czasu. Dopiero po tej czynności timer odmierza interesujący nas przedział czasowy.

Niemiecka marka Silit znana jest ze wszechstronnej gamy produktów, które charakteryzują się niezawodnością, najwyższą jakością oraz starannym wykończeniem. Od ponad 100 lat Silit sprawia, że gotowanie, jedzenie oraz picie jest niezapomnianym doświadczeniem, przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalnych standardów oraz postępującej technologii produkcyjnej.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.