Torba do przechowywania Bloomingville Mini, Lotta

82050270 Bloomingville Bloomingville
174.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82050270
Wymiary
20 cm x 24 cm x 8 cm
Materiały
hiacynt wodny

Opis produktu

Torba do przechowywania Bloomingville Mini, Lotta to produkt, który będzie świetnym uzupełnieniem dla dziecięcej kolekcji zabawek. Została wyprodukowana z hiacynta wodnego, naturalnego i wytrzymałego materiału, który przypomina wiklinę, dobrze znaną w Polsce.

Torba do przechowywania Lotta to bardzo funkcjonalna zabawka. Nie tylko pozwoli na przechowywanie i przenoszenie innych zabawek, ale może być też wykorzystana przez Twoje dziecko jako prawdziwa torebka, dostosowana do jego wieku i potrzeb.

Torebka do przechowywania Bloomingville ma dwa uchwyty i piękne, puchate frędzle w formie ozdoby.

Szukasz innych zabawek dla dzieci? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, co mamy Ci do zaoferowania zarówno my, jak i duński producent zabawek Bloomingville!

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię