Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag S pocket, pop pool

RLG4085 Reisenthel Reisenthel
89.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RLG4085
Wymiary

wymiary: 20 x 12 x 16 cm

Materiały

materiał: poliester z recyklingu, folia aluminiowa

Opis produktu

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag S pocket, pop pool to produkt, który docenisz, jeśli często jeździsz na pikniki, wychodzisz na plażę lub po prostu zabierasz jedzenie i napoje w plener. Dzięki pojemnej i odpowiednio izolowanej torbie problem szybko stygnącego (lub wręcz przeciwnie: ocieplającego się) jedzenia zniknie raz na zawsze!

Torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag S pocket, pop pool to także świetny sposób na zabezpieczenie zakupów, w których znajdują się mrożonki oraz inne chłodzone produkty. Jeśli masz do pokonania długą drogę od sklepu do domu, a temperatura na zewnątrz nie sprzyja zachowaniu produktów w świeżości, torba termoizolacyjna Reisenthel Coolerbag S pocket, pop pool będzie świetnym remedium na Twoje problemy!

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię