Tortownica z talerzem Lékué Duo Ø 23 cm

2412523R14M150 Lékué Lékué
119.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2412523R14M150
Wymiary
Ø 23 cm
wysokość 7 cm
Ø talerza 28 cm
Materiały
Silikon Platinum, ceramika

Opis produktu

Tortownica z najwyższej jakości silikonu platinum z ceramicznym talerzem. Trwała, praktyczna, łatwa do utrzymania w czystości.

Do wypieków na słodko i na słono, przygotowywanych na gorąco i na zimno. W zestawie znajdują się:

  • ceramiczny talerz o średnicy 28 cm;
  • wykonany z Silikonu Platinum 2 częściowy kołnierz tortownicy o wysokości 7 cm;
    książeczka z przepisami.


Producent udoskonalił system zapinania tortownicy. Nie potrzeba żadnych zatyczek czy spinaczy. Dwie części formy bez problemu można połaczyć ze sobą. Wykorzystano tu znaną i sprawdzoną w budownictwie metodę łączenia " na wpust i pióro". Ten typ zapięcia zapewnia szczelność i przede wszystkim łatwość zapinania. Talerz ceramiczny, który stanowi spód tortownicy łatwo wchodzi w jej głębokie zagłębienie. Po złożeniu średnica tortownicy wynosi 23 cm. Brzegów nie trzeba natłuszczać - silikon platinum gwarantuje, że upieczone ciasto będzie łatwo odchodzić od formy.

Gotowe danie na ceramicznym talerzu można pokroić i od razu podać na stół.

Forma wstawiona do lodówki, zamrażarki, piekarnika lub kuchenki mikrofalowej zawsze spełni swoje zadanie. Wytrzymuje temperatury od +220 st.C do -60 st.C.

Przygotowywanie wypieków formach DUO to czysta przyjemność – na silikonowej powłoce nie gromadzą się bakterie, żywność do niej nie przywiera. Po użyciu formę wystarczy umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Produkt wolny od BPA.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię