Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Wazon Georg Jensen Urkiola 30,5 cm

Wazon Georg Jensen Urkiola 30,5 cm
Wazon Georg Jensen Urkiola 30,5 cm Wazon Georg Jensen Urkiola 30,5 cm
x zamknij

Wazon Georg Jensen Urkiola 30,5 cm

acme
949.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Wysokość: 30,5 cm
Ø 12 cm
Polerowana stal szlachetna
gj-3586061
 
Wazon Georg Jensen Urkiola o interesującej, surowej formie. Wykonany z wypolerowanej stali szlachetnej, która daje gwarancję jakości oraz atrakcyjne, połyskujące wykończenie. Prosty, cylindryczny kształt został ożywiony szeroką krawędzią, która będzie stanowić piękną ramę dla ciętych kwiatów. Mniej znaczy więcej – tymi trzema słowami można najpełniej określić całą kolekcję Urkiola, w której dominują cylindryczne formy, a gładkie powierzchnie łączą się z plisowanymi zdobieniami.

Projektantka Patricia Urquiola szukała inspiracji w archiwum Georga Jensena. Jej zainteresowanie wzbudziły prążkowane wzory umieszczone na sztućcach z kultowej kolekcji Bernadotte. Postanowiła stworzyć kolekcję, która nawiążę do starych wzorników, ale będzie bardziej śmiała, nowoczesna i architektoniczna. Prezentowane przedmioty wyróżniają się wielofunkcyjnością – wazon może być stosowany jako cooler do szampana, dzbanek jako kubełek na lód z szufelką, a miska może stanowić szkatułkę na biurko czy toaletkę.

Inne z kolekcji Georg Jensen Urkiola

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.