Wazon Menu Troll 32 cm, błękit pruski

4734779 Audo Copenhagen Audo Copenhagen
1029.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4734779
Wymiary
Wysokość: 32 cm
Ø 22 cm.
Materiały
Szkło.

Opis produktu

Inspiracją do tworzenia wazonu Menu Troll 32 cm, w kolorze błękitu pruskiego była chęć zbadania właściwości szkła. Duet projektantów - Torbj?rn Anderssen i Espen Voll, postanowili sprawdzić, czy grubość materiału ma wpływ na zmianę natężenia koloru. Owocem tych eksperymentów jest piękny wazon o wyjątkowej ekspresji wizualnej. Granatowa podstawa wazonu płynnie przechodzi w coraz cieńszą i niemalże przezroczystą "bańkę" górną. Prezentowany wazon jest dostępny w kilku rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Intrygujący kształt i piękne zabarwienie z efektem ombre sprawiają, że każda aranżacja nabiera charakteru.
Nazwa Troll pochodzi od obrazu znanego, norweskiego artysty – Theodora Kittelsena. Na ilustracji widzimy mitologicznego ducha N?kken, wyłaniającego się z tajemniczych wód leśnego stawu. Wazon ustawiony na konsoli, eleganckiej toaletce albo w centralnym miejscu komody będzie wyjątkową dekoracją, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

Marka

Marka Audo Copenhagen, dawniej Menu to kwintesencja duńskiego designu.

Proste bryły, wysmakowane kolory i zastosowanie najwyższej klasy materiałów sprawiają, że produkty Audo Copenhagen są eleganckie, trwałe i ponadczasowe. Firma współpracuje z najbardziej wyrazistymi postaciami współczesnego skandynawskiego designu i architektury tworząc minimalistyczną estetykę wnętrz. W ofercie Audo Copenhagen są meble, lampy, akcesoria barowe, nakrycie stołu, akcesoria łazienkowe i minimalistyczne dekoracje domu. Co roku Audo Copenhagen zaskakuje klientów apetycznymi nowościami w nurcie aktualnych trendów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię