Wazon w kształcie karafki HK Living 2 l, niebieski przezroczysty

GLA0001 HK Living HK Living
85.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GLA0001
Wymiary
Pojemność 2 l
Materiały
Szkło

Opis produktu

Piękny, wykonany ze szkła wazon w kształcie karafki: idealny na pojedynczą łodyżkę lub niewielki bukiet kwiatów. Przejrzyste, niebieskie ścianki sprawiają, że widać znajdującą się wewnątrz wodę, dzięki czemu całość wygląda bardzo estetycznie.
Prostota, minimalizm, funkcjonalność i wysoka precyzja wykonania.
Produkty marki HK Livinig to przede wszystkim nowoczesny styl rodem ze Skandynawii i fantastyczny, doskonale współgrający z nim holenderski design. Dwa światy, dwa pomysły i jedna pasja: współczesny klimat wnętrz!
Produkt „vintage”- każdy egzemplarz jest unikalny, może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Mogą wystąpić fabryczne „niedoskonałości”, co jest efektem zamierzonym.

Marka

Produkty marki HK Living to przede wszystkim nowoczesny styl rodem ze Skandynawii i fantystyczny, holenderski design. Prostota, minimalizm, wysoka estetyka wykonania oraz funkcjonalność, która świetnie sprawdza się w nowoczesnych domach. HK Living to industrialne lampy , solidne stoły w ultranowoczesnym wydaniu, poduszki wykończone napisami „z duszą”, klasyczne meble biurowe i gabinetowe, krzesła oraz mnóstwo niezwykłych dodatków, które sprawiają, że w domu i firmie czuje się współczesny klimat.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię