Wisząca dekoracja ze zwierzątkami Bloomingville Mini

82049410 Bloomingville Bloomingville
347.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82049410
Wymiary
Długość: 25,5 cm
Materiały
Poliester, len, buk

Opis produktu

Wisząca dekoracja ze zwierzątkami Bloomingville Mini to produkt, który wielu osobom przypomni jedną z najpopularniejszych zabawek okresu niemowlęcego: karuzelę zwierzątek. Wisząca dekoracja ze zwierzątkami Bloomingville została wyprodukowana z naturalnych materiałów. Ma przyjemną, neutralną kolorystykę. Nie zawiera nieprzyjemnego w dotyku plastiku i krzykliwej, tandetnej kolorystyki.

W dwóch z czterech zwierzątek znajdują się niewielkie dzwoneczki. To rozwiązanie pozwoli przykuć uwagę dziecka i jednocześnie go nie drażnić. Dzwonki wydają cichy, przyjemny dźwięk, który nie zakłóci odpoczynku Twojego i dziecka.

W wiszącej dekoracji ze zwierzątkami Bloomingville Mini nie ma mechanizmu odpowiedzialnego za obracanie pluszaków. To daje dziecku motywację do zabawy i jednocześnie eliminuje elementy, które niemowlak mógłby połknąć.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię