Wizytownik Acme ALPHABET

CRD01BC Acme Acme
89.40 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CRD01BC
Wymiary
6 x 9,3 cm
Materiały
Stal, emalia pokryta lakierem

Opis produktu

"Regularność i alfabetyczna perfekcja ustawienia białych liter na czarnym tle. Imponujący efekt tego wizytownika to dzieło Roda Dyer’a, artysty wielokrotnie nagradzanego za projektowanie i skuteczną reklamę. Jego symbole i wzory rozpoznawane są na całym świecie, m.in w takich markach jak Disney Channel, Entertainment Tonight, Paramount Pictures, Twentieth Century Fox, Niebo czy MCA.
Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Wraz z piórem tej samej kolekcji stanowi doskonały pomysł na prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę.

Acme – wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!"

Marka

Niewielkie studio ACME wytwarza doskonałej jakości przedmioty osobistego użytku dekorowane ręką najlepszych światowych architektów, projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów. Pióro Ettore Sottsass'a, wizytownik z charakterystyczną mozaiką Antonio Gaudi'ego, portfel Karim'a Rashida - te i inne przedmioty znalazły uznanie klientów na całym świecie. Wizytowniki, pióra i spinki ACME można podziwiać w najlepszych muzeach design'u, albo po prostu mieć je przy sobie na codzień. Zapakowane w eleganckie pudełka świetnie nadają się na prezent, a zakupy w sklepie Czerwona Maszyna z przeznaczeniem na prezent cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Projektant

Rod Dyer – grafik i projektant, bardzo mocno związany z przemysłem rozrywkowym. Swoją karierę rozpoczął w rodzinnym kraju (RPA), a następnie przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował dla wielu agencji reklamowych oraz znanych wytwórni muzycznych m.in. Capitol Records. Dyer jest właścicielem firmy Rod Dyer Design, która zajmuje się projektowaniem plakatów filmowych, okładek płyt, logotypów oraz fotografią. Współpracował także ze znaną marką Acme, dla której zaprojektował serię wiecznych piór, długopisów oraz wizytowników. Projektował m.in. dla wytwórni filmowej Paramount Pictures.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię