Wizytownik Acme BLUEPRINT

CCB01BC Acme Acme
149.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CCB01BC
Wymiary
6 x 9,3 cm
Materiały
Stal, emalia pokryta lakierem

Opis produktu

"Matematyczna logika, motywy wykresów i zdecydowane kolory. Nowoczesny design wizytownika zaprojektowany przez moskiewskiego architekta, który dziś ma swoje biuro designu w Nowym Jorku i tworzy wzory dla najsłynniejszych marek świata. Sztuka użytkowa tworzona przez Constantina Boym’a jest dzisiaj wystawiana w najbardziej znanych muzeach amerykańskich.
Kolekcjonerskie, unikatowe projekty.Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Wraz z piórem i portfelem tej samej kolekcji stanowi doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę.

Acme – wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!"

Marka

Niewielkie studio ACME wytwarza doskonałej jakości przedmioty osobistego użytku dekorowane ręką najlepszych światowych architektów, projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów. Pióro Ettore Sottsass'a, wizytownik z charakterystyczną mozaiką Antonio Gaudi'ego, portfel Karim'a Rashida - te i inne przedmioty znalazły uznanie klientów na całym świecie. Wizytowniki, pióra i spinki ACME można podziwiać w najlepszych muzeach design'u, albo po prostu mieć je przy sobie na codzień. Zapakowane w eleganckie pudełka świetnie nadają się na prezent, a zakupy w sklepie Czerwona Maszyna z przeznaczeniem na prezent cieszą się nie słabnącym powodzeniem.

Projektant

Constantin Boym to wszechstronny projektant i architekt rosyjskiego pochodzenia, który zajmuje się wieloma dziedzinami sztuki użytkowej. Przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, gdzie założył swoje własne studio – „Boym Partners”. Projektuje zastawę stołową dla „Alessi” i „Authentics”, oświetlenie dla „Flos”, zegarki dla „Swatch” oraz wystawy dla wielu amerykańskich marek i muzeów. Inspirują go prozaiczne przedmioty oraz codzienne życie. Jego projekt ręcznie malowanych figurek „Babel Blocks” stał się częścią stałej ekspozycji MoMa. Seria wyraża różnorodność kulturową, rasową oraz religijną Nowego Jorku.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię