Wózek Reisenthel Foldabletrolley, mixed dots red

RHK3075 Reisenthel Reisenthel
179.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RHK3075
Wymiary

wymiary: 29 x 66 x 27 cm

Materiały

materiał: poliester z recyklingu

Opis produktu

Wózek Reisenthel Foldabletrolley, mixed dots red to produkt, który potwierdza, że wózki na zakupy wracają do łask! Przez wiele lat te produkty faktycznie odstraszały – produkowane z najtańszych i brzydkich materiałów w ogóle nie zachęcały do korzystania z nich. Wózek Reisenthel Foldabletrolley, mixed dots red to jednak świetny przykład nowego trendu!

Wózek Reisenthel Foldabletrolley, mixed dots red docenisz, jeśli często robisz zakupy, ale z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz nosić ich w torbie czy plecaku. Stylowy i funkcjonalny wózek umożliwi Ci szybkie zapakowanie zakupów i ciągnięcie ich za sobą – takie rozwiązanie nie jest nadmiernie obciążające!

Wózek Reisenthel Foldabletrolley, mixed dots red został wyprodukowany z tkaniny poliestrowej, która nie tylko jest łatwa do wyczyszczenia, ale przede wszystkim trwała.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię