Wykrawacz do ravioli Küchenprofi, 4 cm

KU-0803812540 Küchenprofi Küchenprofi
43.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KU-0803812540
Wymiary
4 x 4 cm
Materiały
Aluminium, drewno bukowe

Opis produktu

Wykrawacz do ravioli Küchenprofi o brzegu 4 cm, z którym Twoje domowe pierożki będą jeszcze bardziej idealne w swoim kształcie!

Kwadratowy wykrawacz z aluminium i drewna bukowego świetnie sprawdzi się podczas przyrządzania domowych, włoskich pierożków ravioli z aromatycznym nadzieniem szpinakowym.
 
Kształt brzegu wykrawacza o wymiarze 4 cm x 4 cm zostawi na cieście tradycyjny, pofalowany wzór, dzięki czemu może on być użyty również do formowania ciasteczek lub dekoracji wypieków.

Poręczna, drewniana rączka ułatwi Ci formowanie kwadratów z ciasta o perfekcyjnym kształcie.

Cechy produktu:

  • kolor - srebrny
  • materiał - aluminium, drewno bukowe
  • długość - 4 cm
  • szerokość - 4 cm

Marka

Marka Küchenprofi to od 1923 r. kwintesencja niemieckiej jakości i solidności w produkcji trwałych akcesoriów gospodarstwa domowego. Produkty Küchenprofi wykonuje się z wysokiej jakości stali szlachetnej, porcelany oraz tworzyw, które nadają im piękny wygląd doskonale współgrający z codzienną funkcjonalnością. Zarówno drobne akcesoria kuchenne jak i specjalistyczne produkty stworzone dla szefów kuchni zostały starannie wykończone i będą służyć w kuchniach przez lata.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię