Zestaw 5 pojemników do przechowywania Joseph Joseph Podium™

81071 Joseph Joseph Joseph Joseph
335.00 PLN
335,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
81071
Wymiary

Wymiary opakowania:

Wysokość ok. 34 cm,

Szerokość 10 cm

Długość 31 cm

Materiały
tworzywo sztuczne SAN

Opis produktu

Zestaw 5 pojemników do przechowywania Joseph Joseph Podium™ to praktyczne pudełka, stworzone z myślą o przechowywaniu produktów spożywczych – np. makaronów, mąki, kaszy, ryżu, ciecierzycy i wielu, wielu innych. Pojemniki mają pojemności: 1,9 l, 1,3 l, 500 ml oraz dwa pojemniki po 900 ml.


Elementy te wykonano z trwałego tworzywa sztucznego. Posiadają przezroczyste ścianki, które umożliwiają komfortową identyfikację tego, co mieści się w środku. Pojemniki są szczelne i ułatwią organizację w kuchni.


Zestaw 5 pojemników do przechowywania Joseph Joseph Podium™ należy myć ręcznie. Pojemniki nie nadają się do mycia w zmywarce. Dodatkowo zostały wyposażone w praktyczny stojak, który je utrzymuje.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię