Zestaw do dekoracji z czekolady Lékué Decomat

3000007SURM017 Lékué Lékué
132.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3000007SURM017
Wymiary
35 x 30 cm
Materiały
Silikon platinum
Ograniczenia

Opis produktu

Łatwy, domowy sposób na wykonanie pięknych dekoracji z czekolady w stylu gourmet.

W zestawie:

  • mleczno-przezroczysta mata silikonowa
  • 4 laminowane karty - szablony
  • różowy DecoPen z dwoma końcówkami i zatyczką

Umieść szablon pod matą i odrysuj na niej wybraną dekorację cieniutką końcówką DecoPena. Odstaw matę do lodówki. Po schłodzeniu zdejmij ozdoby z maty. Czekoladę można barwić.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię