Zestaw do soli i pieprzu Sagaform, Nature, 2 szt.

SF-5018327 Sagaform Sagaform
139.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SF-5018327
Wymiary
śred. 4,5 x 11,5 cm
Materiały
szkło borokrzemowe, korek
Ograniczenia

Opis produktu

Zestaw do soli i pieprzu Sagaform, Nature, 2 szt. obejmuje solniczkę oraz pieprzniczkę. Pojemniki na przyprawy wykonano ze szkła borokrzemowego. Przezroczysty materiał pozwala łatwo rozpoznać zawartość. Niewielkie otworki ułatwiają precyzyjne dozowanie przyprawy. 

 

Korek, z którego wykonano zatyczki, pochodzi ze zrównoważonej uprawy. Dzięki temu zestaw do soli i pieprzu Sagaform, Nature, 2 szt. nie tylko prezentuje się estetycznie, ale również stanowi doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy prowadzą ekologiczny styl życia.

 

Zestaw do soli i pieprzu Sagaform Nature dzięki prostej i estetycznej formie pozwoli dodać smaku Twoim potrawom zarówno na co dzień, jak i od święta.


Solniczkę i pieprzniczkę należy czyścić ręcznie.

Kolekcja: Sagaform Nature

Zobacz kolekcję

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię