Sagaform

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Filozofia Sagaform

Filozofia Sagaform

Sagaform to radosne, innowacyjne prezenty do kuchni i na stół. Wewnątrz i na zewnątrz. Budzące uśmiech prezenty dla przyjaciół lub rodziny lub dla siebie – aby się trochę rozpieścić.

Sagaform dba o to, by asortyment produktów był oczywistym wyborem prezentów dla gospodarzy na proszonej kolacji lub nowego sąsiada, na parapetówkę, albo dla Ciebie, kiedy chcesz rozjaśnić swój dzień. Pomysły na prezenty nigdy się nie kończą, a ambicją Sagaform jest je podsunąć. Aby było to możliwe, Sagaform współpracuje z najlepszymi projektantami w Szwecji. Z utalentowanymi projektantami, którzy są świadomi podstawowych wartości marki i zawsze są na bieżąco z dominującymi trendami we wnętrzach i stylem życia. To konieczne, bo Sagaform chce zapewnić klientom najpiekniejszą skandynawską stylistykę. Oto ciepłe powitanie w radosnym i innowacyjnym świecie Sagaform!

Bestsellerowe kolekcje Sagaform

Sagaform Bar

Sagaform Bar

Granitowe kamienie do whiskey i bujające się szklaneczki to najlepsze prezenty dla wielbicieli mocnych trunków. Od lat nie schodzą z listy bestsellerów sklepu. W kolekcji są dostępne także inne użyteczna akcesoria barowe.

Sagaform Nature & Oak

Sagaform Nature&Oak

Eleganckie dodatki na stół serii Nature & Oak są funkcjonalne i piękne. W kolekcji są karafki do wina, karafki do oliwy i octu, pojemniki na sól i pieprz, deski i noże do serów, oraz misa i łyżki do sałat. Połączenie szkła z drewnem dębu tworzy niebanalną kompozycję. Dodatki stołowe Sagaform Nature & Oak pięknie komponują się zarówno z prostą minimalistyczną porcelaną jak i ze stylizowaną ceramiką.

Sagaform Picnic

Sagaform Picnic

Torby piknikowe, torby termiczne, koce z izolacją i maty outdoor to esencja kolekcji Sagaform Picnic. Znakomicie przemyślane pod względem funkcjonalnym i wykonane według wysokich standardów Sagaform zachowują bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Kolekcja co rok jest uzupełniana o nowe, modne wzory.

Sagaform Winter & Christmas

Sagaform Winter & Christmas

Kolekcje Winter i Christmas to propozycja Sagaform na chłodne dni. Przeważają w nich motywy jesienne i zimowe – wiewiórki, bałwanki, jabłka i płatki śniegu. Absolutnym bestsellerem tej serii jest dzbanek do grzanego wina – chętnie kupowany jako świąteczny prezent. Dużym powodzeniem cieszą się także miseczki na przekąski z motywem wiewiówki.

Sagaform na prezent

Sagaform na prezentKolekcje Sagaform

Produkty Sagaform