Doniczka z kloszem Sagaform Green, zielona

5017188 Sagaform Sagaform
99.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5017188
Wymiary
Ø 11
wysokość 23 cm
Materiały
Szkło, kamionka

Opis produktu

Od teraz powiedzenie „trzymać coś pod szklanym kloszem” nabiera nowego znaczenia! Doniczka Sagaform na pierwszy rzut oka przypomina kieliszek do jajka. Delikatne wyżłobienia i pastelowe kolory nadają całości lekkiego, wiosennego wyglądu. Szklany klosz jest optycznym przedłużeniem doniczki i w pewien sposób „zamyka” całość. Kopuła chroni roślinę przed zimnem. Specjalny otwór na samej górze konstrukcji ułatwia przepływ powietrza i podlewanie. Doniczka pięknie prezentuje się na parapecie w kuchni urządzonej w skandynawskim stylu.

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Wera 30.01.2018
Doniczka wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu. Spokojnie mieści się na średnio dużym parapecie. Raczej do mniejszych roślin.