Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82049935
Wymiary
18 cm x 12 cm x 3 cm
Materiały
drewno bukowe, drewno lotosu

Opis produktu

Zestaw do zabawy Bloomingville Mini, Konrad to coś, bez czego nie może obyć się mały amator gotowania. Jeśli Twoje dziecko fascynuje się gotowaniem i kuchnią, powinieneś zapewnić mu dostęp do bezpiecznych w użytkowaniu akcesoriów. Zestaw do zabawy Konrad będzie nadawał się idealnie!

Konrad łączy w sobie 8 elementów wykonanych z drewna, w przyjemnej i pastelowej kolorystyce. To zestaw dla każdego miłośnika gotowania. Zawiera torebki z mąką i cukrem, które można otworzyć, a także jajko do przecięcia na pół czy miskę, łyżkę oraz walec. Tak duża różnorodność elementów zapewni Twojemu dziecku zabawę na wiele długich godzin!

Po skończonej zabawie dziecko może szybko schować zabawki do dołączonego bawełnianego worka. Dzięki temu niewielkie elementy zestawu się nie zgubią.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię