Zestaw magnetycznych młynków do pieprzu i soli AdHoc MagTwo

AH-MP905 AdHoc AdHoc
132.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AH-MP905
Wymiary
Ø 6,6 cm
Wysokość 19,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, drewno bambusowe
Ograniczenia

Opis produktu

Zestaw magnetycznych młynków do pieprzu i soli AdHoc MagTwo zachwyca swoją wręcz rzeźbiarską formą i niezwykłą funkcjonalnością.

Zestaw do przypraw MagTwo docenią miłośnicy niebanalnego designu, który nie tylko cieszy oko, ale również zachwyca swoją przemyślaną formą.

Na pierwszy rzut oka to jeden młynek, ale po dokładnym przyjrzeniu się widzimy dwa, niezależne narzędzia kuchenne połączone za pomocą magnesu. Ty decydujesz jak ich używać - jako jedną formę zajmującą niewiele miejsca na blacie, lub całkowicie niezależnie od siebie.
Eleganckie, czarne młynki wyposażono w niezawodne żarna ceramiczne CeraCut, które nie przenoszą zapachów, są higieniczne i nie ulegają korozji.

Dodatkowo oba młynki o średnicy 6,6 cm mają funkcję regulacji grubości mielenia za pomocą prostego pokrętła pod żarnami.
Bryłę obu elementów wieńczą szczelne zatyczki z uszczelkami wykonane z drewna bambusowego zapewniające idealny aromat umieszczonych wewnątrz przypraw. Jedno zamknięcie jest jaśniejsze, a drugie ciemniejsze ułatwiając rozróżnienie zawartości.

Nie należy myć młynków w zmywarce. 

Cechy produktu:

  • kolor - czarny
  • materiał - tworzywo sztuczne, drewno bambusowe
  • wysokość - 19,5 cm
  • średnica - 6,6 cm

Marka

AdHoc jest liderem w produkcji młynków do soli i pieprzu. W swojej ofercie AdHoc posiada młynki zarówno elektryczne, jak i ręczne. Wszystkie posiadają ceramiczny mechanizm trący objęty trzydziestoletnią gwarancją. AdHoc w ofercie sklepu Czerwona Maszyna to również akcesoria kuchenne z wytrzymałego drewna akacjowego i eleganckie akcesoria barowe.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię