Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Zestaw z pędzelkiem do smarowania potraw Prepara Chef's basting

Zestaw z pędzelkiem do smarowania potraw Prepara Chef's basting
Zestaw z pędzelkiem do smarowania potraw Prepara Chef's basting Zestaw z pędzelkiem do smarowania potraw Prepara Chef's basting Zestaw z pędzelkiem do smarowania potraw Prepara Chef's basting Zestaw z pędzelkiem do smarowania potraw Prepara Chef's basting
x zamknij

Zestaw z pędzelkiem do smarowania potraw Prepara Chef's basting

prepara
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Został wycofany.
Pojemność 130 ml
10 x 10 x 15,8 cm
Silikon, tworzywo sztuczne, szkło
PP05-CBS100
 
Praktyczny i szalenie wygodny zestaw do smarowania potraw oliwą. Sięgając po niego go w kuchni można szybko posmarować oliwą np. mięsa wkładane do piekarników. Zamiast oliwy można też wykorzystać go na inne płyny (ocet, lukier, rozpuszczone masło, marynaty, białko do smarowania wypieków itp.) W komplecie znajduje się niebrudzący, silikonowy pędzelek z gumową rączką, zielony uchwyt, obręcz i przezroczysty, szklany pojemniczek, do którego wlewa się oliwę.
Prosty w użyciu: po naciśnięciu uchwytu pędzelka, płyn znajdujący się w słoiczku zasysa się do środka. Potem wystarczy przenieść pędzelek nad potrawę i lekko ścisnąć uchwyt nad pędzelkiem (ucisk zwalnia blokadę i można wówczas smarować płynem wybrane danie). I gotowe!
Pędzelek jest odporny na wysokie temperatury, a słoiczek można używać w mikrofalówce (szybkie rozpuszczenie masła lub margaryny bez brudzenia dodatkowych naczyń). Całość można myć w zmywarce.
Produkty angielskiej marki Joseph Joseph to funkcjonalność i designerska klasa w jednym!
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.