Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

3 Kosze na pieczywo Serax Flowers

3 Kosze na pieczywo Serax Flowers
3 Kosze na pieczywo Serax Flowers 3 Kosze na pieczywo Serax Flowers 3 Kosze na pieczywo Serax Flowers
x zamknij

3 Kosze na pieczywo Serax Flowers

serax
Marie Michielssen
209.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 10-15 dni roboczych
16 x 16
wysokość 10 cm
Len
serax-B7215700B
 
Zestaw 3 koszy na pieczywo marki Serax, zaprojektowanych przez Marie Michielssen. Swoje inspiracje do tworzenia produktów czerpie z codziennego życia, wykorzystując przy tym zapomniane, nieużywane materiały. Koszyk cechuje się nietuzinkową stylistyką i niezwykłą dbałością o szczegóły. W środku znajduje się lniany materiał, który jest całkowicie bezpieczny w kontakcie z pieczywem. To doskonały prezent, który stanie się ozdobą niejednego stołu.
Serax to belgijka marka o ponad 25-letniej tradycji. W swojej idei stawia na nowatorskie pomysły, niezwykłe inspiracje i kreatywność połączoną z wrażeniem niebywałej lekkości każdego produktu.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.