Biurko ferm LIVING Little Architect, zielone

3269 ferm LIVING
1096
1 096,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: 10-15 dni roboczych
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3269
Wymiary
Szerokość 70 cm
Wysokość 48 cm (60 cm razem z tylną ramą)
Głębokość 45 cm
Materiały
Lakierowane drewno jesionowe

Opis produktu

Chcesz, aby Twoje dziecko mogło swobodnie rozwijać swoją kreatywność? Doskonałym rozwiązaniem jest biurko Little Architect, które sprawdzi się nie tylko do nauki, ale również... do zabawy! Wszystkie meble z kolekcji Little Architect zostały zaprojektowany w prostym, nowoczesnym i przyjaznym dla dzieci stylu. Dużym plusem jest szeroki wybór kolorów oraz możliwość łączenia ze sobą poszczególnych elementów z tej serii. Wybierz dla swo...
Chcesz, aby Twoje dziecko mogło swobodnie rozwijać swoją kreatywność? Doskonałym rozwiązaniem jest biurko Little Architect, które sprawdzi się nie tylko do nauki, ale również... do zabawy! Wszystkie meble z kolekcji Little Architect zostały zaprojektowany w prostym, nowoczesnym i przyjaznym dla dzieci stylu. Dużym plusem jest szeroki wybór kolorów oraz możliwość łączenia ze sobą poszczególnych elementów z tej serii. Wybierz dla swojego dziecka idealnie biurko, które pobudzi jego kreatywność i wyobraźnię!
Należy czyścić wilgotną ściereczką.

Marka

Ferm LIVING to duńska marka, która powstała w 2006 roku.Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który okazał się być strzałem w dziesiątkę i stał się pierwszym produktem Firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie można znaleźć szeroki wachlarz akcesoriów codziennego użytku, mebli oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu. Produkty prezentowanej firmy swoją oszczędną formą stwarzają przytulną atmosferę w której chce się przebywać.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię