Dekoracja świecąca Seletti Lighthink Box 21 x 21 cm

_08341 Seletti Seletti
193.50 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_08341
Wymiary
21 x 10,5 x 21 cm
Materiały
Drewno, perspex - szkło akrylowe

Opis produktu

Świetlane myśli na każdy dzień! Lighthink Box to niezwykła lampa ścienna w kształcie drewnianego prostokątnego pudełka z podświetleniem ledowym. Posiada trzy wymienne arkusze z pleksi z hasłami „Love”, „Soul food” i „Change your mind”, a także jeden dodatkowy arkusz do samodzielnego zaprojektowania. Oryginalny sposób na wyrażenie swoich uczuć i emocji!
Zasilanie DC 12 V 1 A. Żarówki LED w zestawie.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię