Dekoracja wisząca Tivoli Circa Mobile

5000224 Tivoli Tivoli
329.00 PLN
329,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5000224
Wymiary
wysokość: 62 cm
szerokość: 35 cm
Materiały
stal platerowana mosiądzem

Opis produktu

Dekoracja wisząca Tivoli Circa Mobile, która symbolizuje ciągły ruch w duńskim parku rozrywki Tivoli Gardens. Delikatne okręgi zestawiono z geometrycznymi kształtami i łukami, które tworzą harmonijną całość. Idealnie zbalansowana konstrukcja subtelnie się porusza, wraz z powiewem powietrza. Dekoracja stworzy niesamowity, magiczny nastrój w Twoim wnętrzu. Circa Mobile wykonano ze stali platerowanej mosiądzem, która efektownie połyskuje.
Kolekcja Tivoli stworzona została przez markę Normann Copenhagen. Inspiracją dla projektantów był słynny, duński park rozrywki - Ogrody Tivoli. Miejsce to urzeka orientalną architekturą oraz urokliwymi ogrodami, które tworzą bajkową atmosferę. Ten magiczny klimat został wiernie oddany w kolekcji Tivoli w której znajduje się ponad 300 wyjątkowych przedmiotów.

Marka

Normann Copenhagen wprowadza kolekcję produktów we współpracy z Tivoli, znanym na całym świecie historycznym parkiem rozrywki w sercu Kopenhagi.

Zainspirowany wszechstronną historią Tivoli, atmosferą parku rozrywki, kolorami, wzorami, architekturą, designem, tradycjami artystycznymi i kulturowymi, powstała pełna kolekcja designerskich, lamp, figurak dekoracyjnych i zastawy stołowej które doskonale oddają esencję klimatu Tivoli. Więcej o Tivoli można przeczytać na naszym blogu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię