Deska do krojenia Joseph Joseph Chop2Pot 27 x 37, różowa

60155 Joseph Joseph Joseph Joseph
92.07 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
60155
Wymiary
Deska: 27 x 37 cm
+ uchwyt: 10 cm
Materiały
Polipropylen
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Deska do krojenia Joseph Joseph Chop2Pot 27 x 37 cm różowa jest dowodem na to, że przyrządzanie posiłków może odbywać się bez większego wysiłku.

Jej uchwyt i spodnią część wykończono antypoślizgowymi elementami. Niewielki rozmiar deski czyni ją wygodną w użyciu i przenoszeniu. Po złożeniu możesz łatwiej przesypywać krojone składniki z deski do garnka. Deska Chop2Pot posiada otwór do zawieszenia, dzięki czemu można ją przechowywać nie tylko w szafce, czy szufladzie, ale umieszczając ją nad blatem. Przedmiot wykonany jest z polipropylenu. 

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię