Drip turystyczny z filtrem Stanley Classic Matte Black

10-09383-030 Stanley Stanley
132.00 PLN
132,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-09383-030
Wymiary
13 x 11 x 12 cm [sz. x gł. x wys.]
Materiały
Stal nierdzewna 18/8
Zastosowanie

Opis produktu

Drip turystyczny z filtrem Stanley Classic Matte Black pozwoli cieszyć się aromatyczną kawą w plenerze. Specjalny filtr o drobnych oczkach skutecznie zatrzymuje fusy, dzięki czemu nie trzeba używać dodatkowych filtrów papierowych.

 

Drip turystyczny z filtrem Stanley Classic Matte Black ma podstawę z silikonowym kołnierzem, która pasuje do większości kubków i termosów Stanley, co pozwala zaparzać kawę prosto do naczynia. 

 

Aby zaparzyć kawę, nałóż drip na kubek i wsyp do filtra odmierzoną ilość kawy mielonej. Następnie zalewaj kawę gorącą wodą – okrężnymi ruchami, zaczynając od środka i kierując się ku ściankom filtra. Kawa będzie gotowa po 2-3 minutach.

 

Drip można rozłożyć na części, co ułatwia czyszczenie. Produkt jest przystosowany do mycia w zmywarce. 

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię